Jaunumi

Rīkojam diskusiju

2022-09-22

Sia Vetimpex sadarbībā ar “MSD Animal Health” rīko informatīvu diskusiju par aktuālo un nemainīgo kucēnu imunitātes stiprināšanā. Uzaicinātais viesis – Dr. vet. med. Katalin Kervarits

Vairāk

Aicinām uz vebināru

2021-10-12

  Aicinām visus interesentus pievienoties bezmaksas vebināram: ‘Optimal colostrum management in Calf rearing’ ar Kalvolac 20. oktobrī! 🐄🥛 “Optimālais jaunpiena menedžments teļu audzēšanā”.

Vairāk

Atvērts FORZA10 i-veikals

2018-11-01

Suņu un kaķu iecienītajai, unikālajai barībai izveidots ērts un pieejams internetveikals! FORZA10 ir pilnvērtīga, sabalansēta barība, kas palīdzēs Jūsu mīlulim būt labākajā formā, tāpat kā atlabt no veselības problēmām. Vairāk informācijas atradīsiet šeit: https://forza10.lv/

Vairāk

Vetimpex ir kļuvis par Phytobiotics pārstāvi Latvijā

2016-06-29

Meklējot inovatīvas un unikālas lietas lopkopībā, esam uzsākuši sadarbību ar kompāniju Phytobiotics (Vācija), kas ražo un piedāvā vairāk nekā 55 valstīm inovatīvus un pilnīgi dabīgus produktus, kas palīdz lauksaimniecības dzīvniekiem izmantot pilnīgāk savu ģenētisko potenciālu.

Vairāk

Vetimpex ir kļuvis par MSD pārstāvi Latvijā

2016-05-29

SIA “VETIMPEX” ir kļuvis par MSD Animal Health ražoto veterināro zāļu un vakcīnu izplatītāju Latvijas teritorijā. Esam atbildīgi par zāļu un vakcīnu portfeļa pieejamību un izplatīšanu tirgū cūkkopju un liellopu audzētājiem. Esam lepni, ka varam sadarboties ar vienu no lielākajiem oriģinālo veterināro zāļu un vakcīnu ražotājiem pasaulē.

Vairāk