Konsultācijas ārstēšanas un ēdināšanas jautājumos

SIA Vetimpex klientu/pārdošanas konsultanti sniedz profesionālas konsultācijas par dzīvnieku barošanas un ārstēšanas jautājumiem Latvijā. Priecājamies, ka varam piedāvāt daudzpusīgu palīdzību saviem klientiem, kā arī nodrošināt veselu, produktīvu un ekonomiski ienesīgu lauksaimniecības darbību. Mūsu komandas konsultanti specializējas liellopu, cūku, aitu un mazo dzīvnieku audzēšanā, barošanā, slimību profilaksē un ārstēšanā. Konsultējot balstāmies uz mūsu un ārzemju sadarbības partneru gadu laikā uzkrāto pieredzi. Tāpat sadarbojoties organizējam dažādus seminārus visā Latvijā.

Kontakti

Barības devu sastādīšana

Optimāla barības deva ir viens no svarīgākiem faktoriem ganāmpulkā. Pareizi un profesionāli sastādīta barības deva uztur optimālu ganāmpulka veselību, palīdz optimizēt izmaksas un palielināt peļņu. Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas pakalpojumu – barības devu sastādīšanu ganāmpulkam. Pamatojoties uz ganāmpulka struktūru un īpatnībām, kā arī individuālām vēlmēm, rūpīgi izvēlamies un piedāvājam nepieciešamos barības līdzekļus optimālas barības devas sastādīšanai.

Kontakti

Barības izmeklējumi

Rupjās lopbarības analīzes ir nepieciešamas, lai varētu optimālii sastādīt barības devu ganāmpulkam. Šāda rupjās barības analīze arī dod priekšstats par kļūdām lopbarības sagatavošanas procesos. Sadarbojoties ar Latvijas un ārzemju sadarbības partneriem, saviem klientiem piedāvājam veikt rupjās lopbarības analīzes.

Kontakti

Ātra piegāde visā Latvijā

Mūsu komanda darbojas visā Latvijas teritorijā, tāpēc esam ļoti priecīgi, ka varam klientiem piedāvāt ne tikai ilggadēju veterināro pieredzi, zināšanas, labu apkalpošanu, bet arī ātru un drošu piegādi uz Jūsu norādīto adresi. Pasūtīto preci nogādāsim pie Jums jau 24-48 stundu laikā no pasūtīšanas brīža.

Kontakti